OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

  

Účetní kancelář MINEA poskytuje svým klientům služby týkající se vedení daňové evidence, účetnictví a ekonomického poradenství. Kromě pečlivého a správného vedení daňové evidence a účetnictví nabízíme také optimalizaci výdajů či nákladů našich klientů, pravidelné reporty a další ekonomické poradenství.

Díky neustálému vzdělávání jsou všechny naše činnosti prováděny na základě znalostí aktuální legislativy. Pro naše stálé klienty jsou veškeré konzultace již v ceně měsíčního paušálu.

 

Všem našim klientům poskytujeme osobní přístup.

Používáme účetní program POHODA, ale dokážeme se přizpůsobit i ostatním programům zákazníků (Abra Flexibee, Money3S atd.). Se vzdálenějšími klienty komunikujeme prostřednictvím emailu nebo Skypu, rádi však přijedeme i do Vaší společnosti, do vzdálenosti 30 km od Telče (okres Jihlava) neúčtujeme cestovné. Samozřejmostí je částečné či plné zastupování klientů před úřady státní správy. 

 

 

 


Kontakt

Bc. Michaela Hauzarová
+420 734 685 179
03779874

Oblíbené odkazy